Scroll down

Nasza strona jest poświęcona dzieleniem się wiedzą o sztucznej inteligencji, która jest już obecna w różnych obszarach życia, takich jak edukacja, nauka, biznes i relacje międzyludzkie.

W dzisiejszym dynamicznym świecie, AI odgrywa coraz większą rolę, rewolucjonizując tradycyjne metody nauki, pracy i interakcji. Niezależnie od tego, czy jesteś nauczycielem, studentem, przedsiębiorcą czy osobą zainteresowaną lepszym zrozumieniem wpływu sztucznej inteligencji, jesteś we właściwym miejscu!

FutureEDU.
Pobierz raport za:

Publikacja badania AI w edukacji: Pragniemy podzielić się z Tobą najnowszymi osiągnięciami, innowacjami i zastosowaniami AI, które wpływają na nasze codzienne życie.

Powiadom o dostępności

wydarzenie →

28 września 2023

⟨ Edukacja wobec sztucznej inteligencji ⟩

Seminarium naukowe dla nauczycieli

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium ⟨ PoznaAI: Edukacja wobec sztucznej inteligencji ⟩, które odbędzie się 28 września (czwartek) w Collegium Da Vinci na ul. Kutrzeby 10 w Poznaniu. 

Bilety


wydarzenie →

26 października 2023

⟨ PoznAI 2023 ⟩

Konferencja

Projekt PoznAI poświęcony jest rozwojowi sztucznej inteligencji w różnych obszarach życia, takich jak edukacja, nauka, biznes i relacje międzyludzkie.

Chcemy dzielić się najnowszymi badaniami, osiągnięciami, innowacjami i zastosowaniami AI, które wpływają na nasze codzienne życie.

Na podstawie naszych badań i doświadczeń chcieliśmy zaprosić Was na wydarzenie PoznAI podczas którego dowiecie się o tym, czego boimy się w AI.

Bilety